کاغذ دیواری نقره ای

کاغذ دیواری نقره ای از جمله کاغذ دیواری های با رنگ خاص است که کمتر در دکوراسیون به نسبت دیگر کاغذ دیواریهای استفاده می شود. کاغذ دیواری نقره ای هم در دکوراسیون کلاسیک و هم در درکواسیون مدرن به خوبی جا باز کرده است. کاغذ دیواریها نقره ای بیشتر در ترکیب با رنگ سیاه و دیگر رنگها در طرح های کاغذ دیواری مورد استفاده قرار می گیرد هرچند کاغذ دیواریهایی نیز وجود دارند که بطور کامل نقره ای رنگ هستند و یا بخش اصلی و پس زمینه آنها نقره ای است.

ویژگیهای کاغذ دیواری نقره ای

کاغذ دیو اری نقره ای ایجاد حس قدرت می کند. کاغذ دیواری نقره ای نوعی حس فاخر را رقم می زند. هر چند استفاد زیادی آن محیط را سرد می کند ولی قدرت و تحکم این رنگ به محیط جلوه بسیار خاصی را می دهد. در طرح های کلاسیک استفاده از در کنار رنگ طلایی در دکوراسیون کلاسیک، جلال و زیبایی بی نظیری را پدید می آورد. از طرفی استفاده از کاغذ دیواری نقره ای به دلیل تقریباً خنثی بودنش می تواند با رنگهای زیادی ست شود. حتماً دکوراسیون منزل نیز می بایست از رنگ نقره ای به اندازه کافی داشته باشد.

موارد مورد استفاده کاغذ دیواری نقره ای

کاغذ دیواری نقره ای را می توان در کافی شاپ ها، فروشگاه های لباس، فروشگاههای لوازم آرایش، طلافروشی ها و غیره بکار برد. ویژگهای خاص کاغذ دیواری نقره ای که در بالا اشاره شد آن را می تواند برای محل های کار بسیار مناسب نماید. در تولید کاغذ دیواری های جدید از تم رنگی نقره ای بیشتر استفاده می کنند.

معایب کاغذ دیواری نقره ای

شاید بتوان بزرگترین عیب کاغذ دیواری نقره ای را البته در استفاده بیش از اندازه آن سرد کردن محیط دانست. که این موضوع بیشتر در ارتباط با استفاده از آن در منزل صدق می کند