کاغذ دیواری قهوه ای

کاغذ دیواری قهوه ای از جمله پرفروش ترین طرح ها هستند. دیزاین منزل اکثر ایرانی ها با رنگ های دارای تم قهوه ای سازگاری دارد. تنوع بسیار بالا انواع کاغذهای در طیف رنگی قهوه ای و طرح های بسیار زیاد آن نشان دهنده نقش زیاد این رنگ در دکوراسیون دارد. استفاده از کاغذ دیواری قهوه ای سبب گرم تر نشان دادن محیط می گردد. همچنین این رنگ آرامش خاصی در محیط ایجاد می کند. خیلی ها عقیده دارند که رنگ قهوه ای حس امنیت بالایی را در منزل در افراد ایجاد می کند و محیط را صمیمی می کند. از جمله دیگر کاغذ دیواریهایی که می توان در کنار رنگ قهوه ای استفاده نمود می توان ، کرمی، زرد و سفید را نام برد. هر چند محدودیتی در استفاده از دیگر رنگها در کنار آن وجود ندارد. کاغذ دیواری های طرح های مختلف با رنگ قهوه ای نظیر گل ، داماسک و خطوط پهن و … از جمله طرح هایی هستند که بسیار مورد توجه هستند. بسیاری از کاغذ دیواری های طرح دار قهوه ای در سبک های کلاسیک و لاکچری کاربرد دارند. انواع از کاغذ دیواری قهوه ای نظیر انواع خط دار و انواع مربعی و چهار خونه (درشت و ریز) بطور فزاینده ای در دکوراسیون مدرن در حال استفاده هستند.

کاغذ دیواری کرم، کرم قهوه ای

کاغذ دیواری کرم رنگ هم جزو پرکاربرد ترین رنگهای کاغذ دیواری می باشد. تم کاغذ دیواری کرم و قهوه ای بخصوص در فرهنگ ایرانی بسیار پرطرفدار می باشد. کاغذ دیواری کرم – قهوه ای در انواع طرح ها و تم ها و نیز در ترکیب با رنگهای دیگر بسیار مورد استفاده است. کاغذ دیواری کرم – قهوه ای با عث ایجاد محیطی گرم می گردد. کاغذ دیواری های کرم طرح دار شامل کاغذ دیواری کرم خطوط عمودی و افقی ، کاغذ دیواری کرم داماسک، کاغذ دیواری کرم شطرنجی و چهار خونه، کاغذ دیواری کرم گل دار و طرح های بی شماری که شما می توانید بر حسب سلیقه  و دیزاین منزل خود انتخاب کنید. استفاده از کاغذ دیواری کرمی و قهوه ای روشن برای فضاهای آرام بخش توصیه می شود. کاغذ دیواری کرم به فضای شما حالت لوکس می بخشد. دکوراسیون های داخلی که با رنگ های لوکس و لاکچری دیزاین شده اند در دیوارها از کاغذ دیواریهای کرم – قهوه ای ، کاغذ دیواری کرمی، کاغذ دیواری کرم – طلایی بیشتر استفاده می کنند.

عمدتاً کاغذ دیواری قهوه ای به این دلیل در خانه های ایرانی کاربرد زیادی دارد که دیزاین داخلی و دکوراسیون اغلب ما ها با رنگهای قهوه ای، کرمی، شکلاتی ست شده و هماهنگی و هارمونی دارد.