کاغذ دیواری صورتی

کاغذ دیواری صورتی بیشتر مخصوص اتاق کودکان می باشد، کاغذ دیواری صورتی را هم در اتاق کودک دختر و هم پسر می توان استفاده کرد هرچند در ارتباط با کودک دختر کاربرد بیشتری دارند. کاغذ دیواری صورتی دارای رنگی شاد، آرامش بخش، مفرح و روح نواز می باشد. کاغذ دیواری صورتی بنابه سلیقه در بخشهای دیگر منزل نیز قابلیت استفاده دارد. کاغذ دیواری صورتی با رنگهای سفید ، آبی و سبز می تواند ست شود. ایجاد کنتراست و نیز ایجاد هارمونی با کاغذ دیواری صورتی آسان است. شاید به جرات بتوان گفت که کاغذ دیواری صورتی پر استفاده ترین کاغذ دیواری در اتاق خواب کودکان است. انواع کاغذ دیواری صورتی بصورت طرح دار و ساده در بازار موجود است و برای ست کردن می توان آنها را ترکیب نمود. یعنی یک یا دو دیواری از اتاق بچه را کاغذ دیواری طرح دار صورتی کار کرد و دیوارهای دیگر را کاغذ ساده استفاده نمود.

ویژگیهای کاغذ دیواری صورتی

کاغذ دیواری صورتی با ایجاد رنگ شاد سبب بالا رفتن قدرت روحی و سرزندگی می گردد. از آنجایی که به تم قرمز نزدیک می باشد ایجاد حس هیجان همراه با آرامش دارد. از نظر تم رنگی با رنگهای قرمز، گلبهی، ارغوانی و بنفش هارمونی دارد. کاغذ دیواری صورتی ایجاد حس رویا پردازی می نماید. به همین دلیل می باشد که کودکان دختر از این رنگ احساس خوبی را دارند.

معایب کاغذ دیواری صورتی

استفاده زیاد از کاغذ دیواری صورتی در محیط می تواند برای چشم و سیستم عصبی آزار دهنده باشد و حتما می بایست با بازی با تم های مختلف آن اثر آزار دهنده آن را کاست.