Slide background

پارچه دیواری چیست؟
کاربرد پارچه دیواری نصب پارچه دیواری

پارچه دیواری

پارچه دیواری

پارچه دیواری نوعی دیوار پوش  است که شبیه به کاغذ دیواری بوده و نصب آن نیز  شبیه نصب کاغذ دیواری است . متریال بکار رفته در این پوشش ها الیاف پارچه ای است. هر چند امروزه در بین مردم استفاده از پارچه دیواری در حال جا باز کردن است و نوعی جدیدی از دیوارپوش محسوب می شود، ولی تاریخچه ای به مراتب قدیمی تر از کاغذ دیواری دارد. همچنان که در کشور ما نز در کاخهای پادشاهان قدیم مثل کوروش و داریوش نیز از آن ها استفاده می شده است. پارچه های مختلفی از الیاف ارزان قیمت تا پارچه های خاص از جنس پارچه ی مخمل در انواع مختلف آن استفاده میشود. پارچه دیواری نسبت به کاغذ دیواری مزیت های خاص خودش را دارد.
طراحی دکوراسیون دیوار خانه از اساسی ترین کارهای دکوراسیون داخلی منزل بوده و دیگر کاربرد رنگ  و کاغذ دیواری  به تنهایی پاسخگو نیست و می توان  پارچه را جهت طراحی زیباتر استفاده کرد.

مزایای پارچه دیواری

از مزایای پارچه دیواری میتوان به طول عمر ان اشاره کرد. طول عمر اکثر پارچه های دیواری به طور متوسط نسبت به کاغذ دیواری   و رنگ  بیشتر است .  نصب پارچه دیواری مثل نصب کاغذ بسیار آسان تر و سریع تر از نقاشی می باشد.  به دلیل استفاده از الیاف ویسکوز ضربات و فشارها را بر دیوار وارد نمیکند. ماندگاری و استحکام بالای دارد و از همه مهمتر  زیبایی خاص خود را دارد.

کاربرد پارچه دیواری

کاربرد پارچه دیواری مثل کاربرد های کاغذ دیواری است. پارچه دیواری برای زیبایی دکوراسیون داخلی منزل،برای دیوار اتاق یا خانه شما میباشد. این دیوارپوش ها همچون  کاغذ دیواری بر اساس سلیقه شما طرح های و رنگ های مختلفی دارند. با چسب های مخصوص خود به راحتی قابل نصب بوده و  می توان در ترکیب با کاغذ یا نقاشی از پارچه دیواری استفاده نمود.

قیمت پارچه دیواری

قیمت پارچه دیواری  نیز مثل کاغذ دیواری بسیار متغیر می باشد ولی می توان گفت که در مقایسه با کاغذ دیواری کمی گران تر است و این خود به دلیل کیفیت بالای پارچه دیواری نسبت به کاغذ دیواری است. به عبارتی دیگر اگر در کاغذ دیواری ، کاغذ های بسیار ارزان وجود دارد و پایه قیمت بسیار کمی وجود دارد در پارچه دیواری اینگونه نیست و قیمت های کف آن با قیمت کاغذ دیواری معمولی برابر می کند. پارچه دیواری نسبت به سایر دیوارپوشها ستحکام بالاتر دارد و می تواند توسط یک دیزانر حرفه ای در طراحی و دکوراسیون جای ویژه خود را پیدا کند.

نصب پارچه دیواری

نصب پارچه دیواری مثل نصب کاغذ دیواری از اصول خاصی برخوردار است و دقت و سلیقه خاصی را می طلبد با این تفاوت که در نصب پارچه دیواری از چسب های مخصوص استفاده می شود.  نصب پارچه دیواری به دلیل وجود الیاف پارچه ای و خاصیت فیزیکی آن کمی سختر از نصب کاغذ دیواری است.
شرکت ارین ارایه با فروش و خدمات نصب این محصول در تمامی مناطق تهران در خدمت همشهریان عزیز است و تنوع بالایی از پارچه های دیواری را با برندهای مختلف بسته به نیاز شما ارائه می دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کاغذ دیوای آرین آرایه می باشد . طراحی وب سایت  -  سئو  اسمیر